ZABAWA JUBILEUSZOWA

Drodzy absolwenci, rodzice i wszyscy, którzy ogarniają życzliwą pamięcią strzyżowskie liceum.

W bieżącym roku nasza szkoła obchodzi Jubileusz 110-lecia istnienia.
Z tej okazji Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Strzyżowie
postanowiło zorganizować Zabawę Jubileuszową,
na którą serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią
szampańską zabawę i spotkania z innymi ludźmi.

Zabawa odbędzie się 22 października 2022 roku w Restauracji „POD HERBAMI”. Wstęp 220zł od osoby, w tym 10zł od osoby na  pomoc finansową liceum. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na doposażenie specjalistycznej pracowni chemicznej im. Profesora Chrapkiewicza.
Początek zabawy, którą uświetni zespół „Awangarda”, godzina 18:00.

Pragniemy poinformować, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy dokonać wpłat do 30 września na konto: 56 9168 0004 0000 1078 2000 0040 z dopiskiem "opłata – zabawa" lub w sekretariacie LO.
W przypadku pełnej listy, konto bankowe zostanie zamknięte.
Ponieważ niektórzy z Państwa będą chcieli zabawę uczynić także spotkaniem w gronie bliskich i znajomych sobie osób, dlatego prosimy przesłać na emaila szkoły (liceum@lo-strzyzow.pl ewentualne informacje związane z usadowieniem Państwa w określonym towarzystwie.
Zwracamy się także z prośbą o rozpropagowanie organizowanej zabawy w środowisku.

Czekamy na piękne i jak zwykle wyjątkowe spotkanie.
Zarząd Stowarzyszenia

Spotkanie wywiadowcze z rodzicami

Odbędzie się w dniu 22.09.2022 (czwartek)

• godz.16:00  rodziców uczniów klas I zapraszamy do auli na spotkanie organizacyjne
  • godz.16:30  rodziców uczniów kl. I, II, III,IV zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w klasach.
  • godz. 17.30  spotkanie Rady Rodziców
16.09.2022

Podział na grupy lekcyjne - informacja dla uczniów i wychowawców

Prawie w każdej z klas funkcjonują podziały na grupy zależne od wybranych rozszerzeń i języków obcych. Dla uniknięcia nieporozumień umieszczam opis podziałów na grupy stosowanych w planie zajęć.
  • We wszystkich klasach podział na grupy j.niem/j.francuski jest niezależny od podziału grup na j.angielskim.
  • 1A - grupy na informatyce są takie same jak na j.angielskim.
  • 1C - grupy inf takie, jak na matematyce.
  • 1F - grupy na informatyce jak na j.angielskim.
  • 1E - grupy na wf i inf takie jak podział na grupy niem/fr.
  • 2C - grupy na wf-ie takie, jak na informatyce. Prosimy wychowawcę o zbliżone liczebności grup.
  • 3B - podział na informatyce taki, jak na franc/niem (zmiana w porównaniu z ubiegłym rokiem).

Proszę o kontakt jeśli wystąpią problemy ze zrozumieniem zapisów w planie zajęć.
Bogusław Popieluch
01.09.2022

SREBRNA SZKOŁA W RANKINGU „PERSPEKTYW”
NASZE LICEUM PO RAZ KOLEJNY WŚRÓD NAJLEPSZYCH!

I znowu to zrobiliśmy! Nasze Liceum po raz kolejny znalazło się wśród najlepszych szkół w zestawieniu „Perspektyw”, czwarty raz z rzędu zdobywając srebrną odznakę i udowadniając tym samym, jak silną i trwałą pozycję zajmujemy na edukacyjnej mapie województwa. 20. miejsce na 182 licea w licealnym rankingu wojewódzkim i 440. miejsce na 4132 licea w Polsce – te liczby mówią same za siebie!
Wielkie gratulacje i podziękowania dla nauczycieli, uczniów, ich rodziców oraz władz powiatowych jako organu prowadzącego Srebrną Szkołę – ten sukces jest wspólny i wszyscy powinniśmy się nim szczycić.
25.06.2022

Jesteśmy EKO i to jest ok!

Zakończył się ogólnopolski projekt edukacyjny EKO-SZKOŁA 2022, w którym uczestniczyli nasi uczniowie. W ramach działań projektowych, wyznaczonych regulaminem konkursu, realizowanych w okresie od września 2021 do maja 2022 roku młodzież podjęła szereg aktywności kształtujących postawy proekologiczne. Podsumowaniem projektu jest raport-sprawozdanie, które zostało przesłane Organizatorom. Czekamy na werdykt i mamy nadzieję, że nasza szkoła otrzyma zaszczytny tytuł EKO-SZKOŁY.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z załączonym eko-raportem.
ZOBACZ RAPORT

K. Ossowska - koordynator projektu

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10317 318 następna »