Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konkursy i olimpiady - Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie
LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Konkurs profilaktyczny

Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Strzyżowie ogłasza konkurs na prezentację multimedialną „Młodzi kontra uzależnienia”
  1. Konkurs adresowany jest do uczniów kl. VII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Orła Białego , uczniów kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Konopnickiej oraz uczniów kl. I i II Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Strzyżowie.
  2. Prace należy wykonać indywidualnie bądź w zespole 2 – osobowym.
  3. Każdy uczestnik dostarcza pracę opatrzoną metryczką (imię, nazwisko, klasa, szkoła) do sekretariatu Liceum w Strzyżowie( ul. Mickiewicza 11), do dnia 16 grudnia 2020 roku.
  4. Każdy uczestnik/zespół może złożyć jedną pracą (czas trwania prezentacji - do 10 minut).
  5. Oceny prac konkursowych dokona jury powołane przez organizatora konkursu. Ocenie podlegać będzie wartość merytoryczna pracy (zgodność z tematyką) oraz oryginalność ujęcia tematu.
  6. Za zajęcie miejsc I – III uczestnicy otrzymają nagrody ufundowane przez GKRPA w Strzyżowie.
    Kontakt z organizatorem: drogą telefoniczną (17 2761249 – LO Strzyżów), bądź drogą elektroniczną: modliszewska.barbara@lo-strzyzow.pl
09.12.2020

Wyniki konkursu "Podkarpacie jest piękne"


W konkursie "Podkarpacie jest piękne" zorganizowanym z okazji Dnia Krajobrazu, który w tym roku przebiegał pod hasłem "Drzewo w krajobrazie", wzięło udział 65 uczniów naszego liceum.
Miło nam poinformować, że jury w składzie: pani M. Armata(Nadleśnictwo Strzyżów) oraz panie: B.Modliszewska, U.Mendelowska i K.Ossowska przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach:


PRACA PLASTYCZNA

  • I miejsce ex aequo: Olga Gajewska kl.3C i Julia Szaro kl.2Bg
  • II miejsce: Paulina Ruszała kl.1C
  • wyróżnienia: Julia Gazda kl.2Bp i Dawid Wesołowski kl.1D

PRACA LITERACKA

  • I miejsce: Kinga Winiarska 2Cp
  • II miejsce ex aequo: Daria Kowalska kl.3C i Laura Turczyn kl.2Cp
  • III miejsce: Jakub Stolarski kl.2Cg
  • wyróznienia: Klaudia Chruniak kl.2Bg i Monika Dyka kl.2Cg

FOTOGRAFIA

  • I miejsce ex aequo: Martyna Włodyka kl.2Bp i Wiktoria Pęcak kl.2Bg
  • II miejsce ex aequo: Anna Rysz kl.2Ap i Magdalena Włodyka kl.2Bp
  • III miejsce: Klaudia Drozen kl.1B
oraz wyróżnienia:
Monika Dyka kl.2Cg, Gabriela Godek kl.3A, Łukasz Godek kl.1B, Kacper Gorczyca kl.2Cg, Gabriela Jagodzińska kl.2Bp, Natalia Konsur kl.2Cp, Piotr Michnal kl.2Bg, Jakub Niedziela kl.1A, Karolina Pas kl.2Bg, Maja Pietrasz kl.2Bp, Emilia Pirga kl.2Dp, Martyna Rabenda kl.2Bp, Patrycja Siuta kl.1A, Urszula Skalska kl.2Cg, Wiktor Sołtys kl.1A, Wioletta Urban kl. 2Bg, Szymon Wnęk kl.1D, Katarzyna Ząbik kl.2Bg

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Po odbiór nagród zapraszamy do szkoły do sekretariatu w dniach 07.-11.12.2020. Osoby wyróżnione odbiorą nagrody po powrocie do szkoły. Szczególne podziękowania kierujemy do Nadleśnictwa Strzyżów za ufundowanie nagród i pracę w jury.
03.12.2020

Konkursu Maks Matematyczny

W tegorocznej dziesiątej odsłonie konkursu Maks Matematyczny uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty.
Gratulacje bardzo dobrego wyniku dla Jakuba Szczepankiewicza (kl. 2Bg - 13. miejsce w kraju) oraz Dawida Wilusza (kl. 2Dg). Panowie uplasowali się na I i II miejscu w naszym województwie. Kolejne wyrazy uznania za zdobycie dobrego wyniku w konkursie otrzymują Karolina Pas (kl. 2Bg) i Gabriela Czaja (kl. 2Bg) uzyskując kolejno lokaty III i IV miejsce w województwie.
Szczegółowe wyniki w załączonym pliku.
Opiekunem uczniów jest Tomasz Jakubasz
03.11.2020

VIII OGÓLNOPOLSKIE DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE
" PO POLSKU O HISTORII"

W październiku odbył się szkolny etap VIII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii", w którym udział wzięło 45 uczniów naszego liceum.
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 15 uczniów:
Gabriela Pieczek kl.III C,Filip Czarnik kl.II Ag, Ewa Rypyść kl.II Cg,Weronika Jamróz kl.II Cg, Urszula Skalska kl.II Cg, Liwia Bosek kl. II Bp, Julia Szaro kl. II Bg, Paulina Leśniak kl.II Cg, Dorota Więch kl.II Ag, Kinga Winiarska kl.II Cp, Aleksandra Pilch kl.III A, Julia Gazda kl.II Bp, Patrycja Kudłacz kl. II B, Julia Wójcik kl.II Ag, Laura Turczn kl.II Cp.

Najwyższy wynik uzyskali : Gabriela Pieczek, Filip Czarnik i Ewa Rypyść.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.
koordynator szkolny- Urszula Mendelowska
27.10.2020

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego
Mogalo Understand V

WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM INTERAKTYWNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO MOGALO UNDERSTAND V (15.10.2020 R.)

  • Julia Wójcik, klasa 2Ag, wynik bardzo dobry (97,5 pkt), 6 miejsce w województwie,
    opiekun p. Karina Zając
  • Julia Szaro, klasa 2Bg, wynik bardzo dobry (93 pkt), 8 miejsce w województwie,
    opiekun p. Katarzyna Rokita
  • Jan Czarnik, klasa 2Ag, wynik dobry (86 pkt), 12 miejsce w województwie,
    opiekun p. Karina Zając, Katarzyna Rokita
  • Paula Szaro, klasa 2Dp, wynik dobry (81,25 pkt), 13 miejsce w województwie,
    opiekun p. Katarzyna Rokita, Beata Wójcik

Szczegółowe wyniki wszystkich 26 uczestników konkursu w naszej szkole są dostępne u nauczycieli języka angielskiego.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu indywidualnego ze swoim nauczycielem.

Gratulacje!
Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, których uroczyste wręczenie nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego. Szczegółowe informacje dotyczące wyników konkursu na poziomie kraju można znaleźć tutaj: https://mogalo.pl/konkurs_v_understand_wyniki
Koordynator konkursu
Beata Wójcik
27.10.2020

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1052 53 następna »