Księga jubileuszowa

100 długich lat istnienia szkoły, setki nauczycielskich, tysiące uczniowskich biografii i jeszcze więcej wspomnień. Niemożliwe jest odtworzenie ich wszystkich, przywrócenie im należnej bez wątpienia pamięci.
     Ta świadomość zaważyła na strukturze księgi jubileuszowej. Nie będzie to monografia szkoły – tę zostawiamy naukowcom. My tworzymy książkę inną: eksponującą historię szkoły, ale ukazującą zarazem na jej tle losy uczniów. Skłaniającą do refleksji, ale też wywołującą uśmiech. I przede wszystkim mającą charakter albumowy, pełną dobrej jakości zdjęć na pięknym kredowym papierze. Znajdziecie na nich siebie, swoich rodziców, dzieci, przyjaciół, szkolne miłości… Znajdziecie przeszłość i uśmiechniecie się do niej.

Medal pamiątkowy

Wykonany z brązu. Średnica około 6cm.

Zapinka pamiątkowa (pins)

Wykonany z mosiądzu. Średnica około 2cm. Otrzymuje ją każdy zarejestrowany uczestnik uroczystości.

Jak zamówić pamiątki?

Dokonując rejestracji za pośrednictwem formularza elektronicznego lub papierowego możecie Państwo zamówić wybrane pamiątki. Otrzymacie je podczas obchodów jubileuszu.