XII DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE "PO POLSKU O HISTORII"

26 września 2024 roku 60 uczniów naszego liceum wzięło udział w szkolnym etapie XII Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii". W tym roku uczestnicy zmagali się z tekstem"Słów kilka o polskich harcerzach".

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się : Julia Góra , Lena Pilut, Wiktoria Włodyka, Emilia Pieczek, Kacper Kozak, Joanna Stachowicz, Dominika Skwierz, Katarzyna Śledziona , Bartosz Motyka, Martyna Mularz, Julia Sokulska , Jakub Krajewski, Adrian Czarnik, Marcelina Stolarewicz, Daria Stępień, Marcelina Bujak, Faustyna Kołodziej, Hanna Dubij, Emilia Stawarz,Zuzanna Zamorska, Kinga Szopa, Katarzyna Drzał, Karol Wydro, Lena Czarnik, Aleksandra Arciszewska, Szymon Wolan, Natalia Chołody, Lena Cieplak.

Gratulujemy i życzymy powodzenia 29 października podczas etapu wojewódzkiego , który odbędzie się w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej.
Urszula Mendelowska
17.10.2024