Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Dzień Kobiet


Wszystkim Paniom związanym z naszym liceum – nauczycielkom, pracownicom administracji i obsługi oraz uczennicom życzymy, aby wspaniała atmosfera Dnia Kobiet towarzyszyła Wam przez cały rok. Wszystkiego dobrego!
męska część LO
08.03.2022

Wielkopostne rekolekcje szkolne - LO i ZST

Strzyżów, 14-16.03.2022r.
Prowadzi ks. Mateusz Mądro

Poniedziałek (14.03.2022r.) – Strzyżów FARA
9:00 - 10:30 – konferencja i świadectwo dla klas 1 i 2
11:00 – 12:30 – konferencja i świadectwo dla klas 3 i 4
Wtorek (15.03.2022r.) – Strzyżów FARA
9:00 - 10:30 – konferencja i droga krzyżowa dla klas 1 i 2
11:00 – 12:30 – konferencja i droga krzyżowa dla klas 3 i 4
Środa (16.03.2022r.) – Strzyżów FARA
9:00 – Eucharystia na zakończenie rekolekcji (wszyscy)
03.03.2022

Sukces strzyżowskich licealistów
w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

Komitet Organizacyjny XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka” ogłosił wyniki, które są godne pochwały.
I miejsce w kraju zdobyła uczennica klasy 3Bp - Martyna Włodyka, a ponadto Komitet Konkursu przyznał 37 wyróżnień dla naszych licealistów, a także nagrodził Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie, w uznaniu za bardzo dobre wyniki.
Wyróżnionymi w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego zostali uczniowie:
klasa 3Bp: Maja Pietrasz, Karolina Jedziniak, Kamila Sieczkowska, Weronika Dąbrowiecka, Natalia Pękosz, Sylwia Dąbrowska, Magdalena Włodyka, Julia Gazda, Bartosz Król, Bartosz Jajeśnica, Katarzyna Kowalczyk, Liwia Bosek, Kacper Kwater, Gabriela Jagodzińska;
klasa 3Dp: Kudłacz Hubert, Kawa Emilia;
klasa 3Ag: Filip Czarnik, Jan Czarnik, Jakub Worek, Gaja Tomala;
klasa 3Bg: Piotr Michnal, Karolina Pas, Klaudia Chruniak, Aleksandra Oliwa, Julia Szaro, Daria Świerad, Nikola Król, Gabriela Irzyk, Wiktoria Pęcak, Olga Bednarz, Jakub Szczepankiewicz, Michalina Sękowska;
klasa 3Cg: Jakub Stolarski, Urszula Skalska;
klasa 2A: Kacper Fąfara, Gabriela Pater;
klasa 2B: Justyna Szostak.

Wszystkim nagrodzonym, a także opiekunkom uczniów - Paniom: Violetcie Wietecha, Urszuli Mendelowskiej, Barbarze Śliwie, składamy serdeczne gratulacje.
03.03.2022

Misyjna Olimpiada Znajomosci Afryki

Do etapu okręgowego Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki zakwalifikowali się uczniowie: Emilia Pirga oraz Michał Piątek.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym etapie.
Opiekun uczniów: Bogusław Mazur
28.02.2022

OKAWANGO - IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Geologicznej 2021/2022

Do etapu finałowego, który odbędzie się w kwietniu w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach zakwalifikowało się 35 uczniów z ponad 600 nadesłanych prac konkursowych.
Wśród wymienionej grupy uczniów do etapu finałowego zakwalifikowali się: Budnik Alicja, Kudłacz Hubert, Pirga Emilia, Szczypta Natalia, Furtek Justyna.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.
Opiekunem uczniów jest Pan Bogusław Mazur
28.02.2022

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10315 316 następna »