Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

XXXIX Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała - finał

W dniu 25 stycznia 2024 o godzinie 10:00 w I LO w Łańcucie odbyły się finałowe zmagania w trzyetapowym XXXIX Konkursie Matematycznym im. prof. Jana Marszała. Po etapie powiatowym, który odbył się 5 grudnia 2023 i po weryfikacji najlepszych prac przez Komisję Główną Konkursu w Łańcucie do finału zostało zakwalifikowanych aż sześciu uczniów naszej szkoły. W finale, po ocenie i weryfikacji prac okazało się, że uczeń naszej szkoły: Mateusz Krasowski – klasa 4A zdobył tytuł laureata, zaś Mateusz Wolan – klasa 3A wyróżnienie w pionie klas IV liceów ogólnokształcących tego konkursu. Uroczyste zakończenie konkursu z rozdaniem nagród, w obecności władz kuratoryjnych i samorządowych odbędzie się dnia 26 marca 2024 o godz. 10.30 w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie.
Naszym uczniom życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunem uczniów jest Jerzy Moskal
12.03.2024