„Wiosenne przebudzenia”

Wiosna to najpiękniejsza pora roku – jasne kolory, dużo słońca i coraz więcej soczystej zieleni. To również czas na dłuższe spacery i dobra okazja na zrobienie nowych zdjęć. Wszystkich, którzy podzielają nasz optymizm, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Wiosenne przebudzenia”. Zachęcamy zatem do podglądania oznak budzącej się do życia wiosny. Wasze prace chcemy zaprezentować podczas Dni Otwartych naszej szkoły oraz na kwietniowym spotkaniu z rodzicami.
Regulamin konkursu:

Cele konkursu:
1. Zachęcenie młodzieży do aktywnego spędzania czasu, poznawania przyrody oraz rozwijania umiejętności dostrzegania walorów przyrodniczych najbliższego otoczenia.
2. Umożliwienie uczniom prezentacji własnych zainteresowań i talentów.
3. Rozbudzanie wyobraźni młodzieży.

Zasady uczestnictwa:
1. Adresatami konkursu są uczniowie LO w Strzyżowie.
2. Zadaniem konkursowym jest uchwycenie na zdjęciu przyrody wiosną.
3. Uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa samodzielnie wykonane zdjęcia o minimalnym formacie A4 lub większym.
4. Do zdjęcia należy załączyć jego tytuł i dane osobowe autora.
5. Autor zdjęcia wyraża zgodę na opublikowanie jego prac, z podaniem danych osobowych, na stronie internetowej szkoły i wykorzystanie ich do zorganizowania wystawy na terenie szkoły.

Kryteria oceny prac:
1. Zgodność z tematyką.
2. Pomysłowość autora.
3. Walory artystyczne.

Zdjęcia należy zgłosić do 10 kwietnia 2017r. do nauczycieli biologii. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 kwietnia 2017 r. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody – niespodzianki.
Zapraszamy do udziału w konkursie!
A. Cencora, K.Ossowska
09.03.2017