Sukcesy młodych geografów

Ostatni weekend był pasmem sukcesów dla uczniów klasy IB. W dniu 18 marca 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie odbył się finał XIII KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO „Odkryj świat z Poznaj Światem”. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy geograficznej poprzez czytelnictwo czasopisma „Poznaj Świat”.
Do finału zakwalifikowali się nasi uczniowie: Beata Czarnik, Dominika Gołda, Justyna Bury, Mateusz Steczkowski.
Nasi uczniowie uzyskali wysokie miejsca wśród młodzieży szkół województwa podkarpackiego. Dominika Gołda zajęła miejsce 4., Justyna Bury miejsce 5., a Mateusz Steczkowski miejsce 9.
Ponadto 19 marca Dominika Gołda uczestniczyła w etapie finałowym „Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH” z geografii w Krakowie.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!
21.03.2016