Święto Patrona Szkoły - 2015

Grudzień jest miesiącem poświęconym patronowi naszej szkoły Adamowi Mickiewiczowi.
Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia połączona z wykładem pana Kazimierza Maciąga profesora Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Ponadto zaprezentowano film o patronie, którego reżyserem była uczennica klasy 2D Karina Hałas.
Wręczono również nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursach towarzyszących obchodom "Święta Patrona Szkoły".
Najlepszymi znawcami życia i twórczości Adama Mickiewicza okazali się uczniowie:
1. miejsce - Magdalena Zięba, Kamil Nowak
2. miejsce - Paulina Banaś
3. miejsce - Kacper Zamorski

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tak ważnej dla naszej szkoły uroczystości.
Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów: Joanny Mazur, Kariny Hałas, Szymona Ossowskiego, Łukasza Barana, Michała Wolana i Krystiana Lachora
U.Mendelowska
20.12.2015