Marsz dla Sylwii Makuch

Już w najbliższą sobotę (jutro) odbędzie się charytatywny Marsz dla Sylwii Makuch. Jest to uczennica naszej szkoły, która choruje na mukowiscydozę. Dlatego też z całego serca pragniemy jej pomóc - tym razem przez dobrą zabawę w miłej atmosferze, propagując aktywność fizyczną. Dołączcie do nas! Zabierzcie rodziny i znajomych. Marsz będzie dostosowany zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. W planie mamy przemarsz atrakcyjną trasą na Łętownie, a tam ciepły posiłek, kiermasz oraz niespodzianki od św. Mikołaja. Startujemy o 10 spod strzyżowskiego liceum. Zamiast przesiedzieć sobotę w domu, spędź ją w sposób aktywny,a dodatkowo okaż się sercem. Będzie to na pewno korzystne dla Twojego zdrowia, a przy okazji pomożesz Sylwii! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ! ZAPRASZAMY!

Wydarzenie organizowane jest przez uczniów LO Strzyżów w ramach projektu "Młody obywatel" we współpracy z Samorządem Uczniowskim.
Sponsorzy: Siedlisko Janczar Pstrągowa, GS Strzyżów, BS Strzyżów, PBS, Mobilestyle, Apteka im. Zajączkowskiego, J. Chmiel, Cyrkonia, Fortik
04.12.2015