Łukasz i Dawid stypendystami

Ministra Edukacji Narodowej i Prezesa Rady Ministrów 2015

18 listopada 2015r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej uczniom szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego za szczególne osiągnięcia w nauce. Tegoroczne stypendia otrzymało 221 uczniów, w tym dwóch z naszej szkoły: Łukasz Żydzik - tegoroczny absolwent nagrodzony Stypendium Ministra Edukacji Narodowej oraz Dawid Birówka - uczeń klasy 3A wyróżniony Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Uroczystego wręczenia pamiątkowych dyplomów stypendialnych dokonali Pani Małgorzata Chomycz- Śmigielska – Wojewoda Podkarpacki i Pan Jacek Wojtas – Podkarpacki Kurator Oświaty.
Te prestiżowe nagrody przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując największą średnią ocen w szkole lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.
Gratulacje dla nagrodzonych uczniów !
K.Ossowska
24.11.2015