O jedną piłkę od gry o złoty medal

Finał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców!

W dniu 1 kwietnia w Ropczycach, został rozegrany finał zawodów wojewódzkich w piłce siatkowej chłopców, w którym wzięły udział zespoły LO Ropczyce, IV LO Rzeszów, V LO Rzeszów i LO Strzyżów. W pierwszym meczu trafiliśmy na faworyta – V LO Rzeszów (szkoła sportowa, młodzież z Asseco Resovii) z którym po zaciętym meczu (mieliśmy piłkę meczową) przegraliśmy 1:2, w tiebreaku 14:16. Był to jedyny przegrany przez nas tiebreak w całych dotychczasowych rozgrywkach.
Zespół V LO Rzeszów wygrał później całe zawody, pokonując w finale LO Ropczyce 2:0. Po nieznacznej porażce w pierwszym meczu, nie potrafiliśmy zmobilizować się na rywalizację o 3 miejsce z zespołem IV LO i mimo prowadzenia 24:22 w pierwszej odsłonie, przegraliśmy seta 25:27 a całe spotkanie 0:2, zajmując w turnieju finałowym IV miejsce. Zespołowi należą się gratulacje za ambitną grę i sportową walkę na wszystkich szczeblach rozgrywek (powiat, rejon, półfinał wojewódzki, finał). Kibicom dziękujemy za wsparcie,
a wszystkich uczniów naszej szkoły, zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych i sks-ach.
Skład zespołu:

1. DELIKAT KAMIL