Konkursu Piosenki i Wiersza Anglojęzycznego

Za nami I etap Międzyszkolnego Konkursu Piosenki i Wiersza Anglojęzycznego „Teen Show” 2014 w LO Strzyżów - 20 grudnia w auli LO w Strzyżowie odbyły się szkolne eliminacje Międzyszkolnego Konkursu Piosenki i Wiersza Anglojęzycznego „Teen Show” 2014. Zgodnie z regulaminem konkursu, po zaprezentowaniu się wszystkich świetnie przygotowanych uczestników, dwuosobowe jury w składzie p. David W.Duffy ekspert w dziedzinie j. angielskiego oraz p. prof. Tomasz Jakubasz, ekspert w dziedzinie muzyki, ogłosiło wyniki konkursu. Nasi eksperci pogratulowali wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu wykonania utworów, szczegółowo skomentowali każdy występ i wskazali zwycięzców:
W kategorii Wiersz Angielskojęzyczny:
I miejsce: Rafał Opoń (wiersz "Life Is Fine," Langston Hughes)
II miejsce: Tomasz Leśniak („If”, Rudyard Kipling)

W kategorii Piosenka Angielskojęzyczna:
I miejsce: Zespół w składzie Weronika Zając, Faustyna Jamróg, Andżelika Hart, Aleksandra Łukasiewicz, Alicja Łabaj („If I Die Young”, Glee)
II miejsce: Łukasz Baran (,,You Raise Me Up'' , Westlife)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za podjęcie wysiłku przygotowania repertuaru i za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy  Wezmą oni udział w II etapie konkursu, który odbędzie się 14 marca 2014 r. w VI LO w ZS Nr 1 w Rzeszowie. Współorganizatorem Konkursu są Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Uniwersytet Rzeszowski.
Wyrazy wdzięczności i uznania dla jury, panów Davida W.Duffy ekspert p. prof. Tomasza Jakubasza, którzy wykonali swoją pracę z pełnym poświęceniem i profesjonalizmem.
Barbara Leśniak
14.01.2014