Znamy już wyniki XXI Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej

W dniach 23-25 października w III Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Rzeszowie, po raz dwudziesty pierwszy spotkała się młodzież z województwa podkarpackiego, by rywalizować w kilku kategoriach artystycznych. Uczniowie Naszej Szkoły stanęli do walki o laury w dwóch kategoriach: muzycznej i teatralnej, która zakończyła się dużym powodzeniem. Sylwia Drogoń (kl.IC) zdobyła I miejsce w kategorii monodram, główne wyróżnienie w konkursie muzycznym wywalczył zespół wokalno-instumentalny w składzie: Szymon Ossowski (kl.IC) i Łukasz Baran (kl.IC) - wokal, Tomasz Wietecha (kl.IIC) - perkusja, Paulina Nowak (kl.IC) - gitara prowadząca, Weronika Zając (kl.IC) - gitara rytmiczna, Mateusz Stępień (kl.IID) - gitara basowa, Michał Wolan (kl.IC) - akordeon. Tym bardziej cieszy fakt, że w większości są to uczniowie klas pierwszych.
Laureatom i opiekunowi - pani Violetcie Wietecha - składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.
V.Wietecha
04.11.2013