Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK

Magdalena Ząbik uczennica klasy 2D w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALCHEMIK zdobyła nagrodę za bardzo dobry wynik! Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie, które współpracuje z uczelniami wyższymi, takimi jak Uniwersytet Warszawski, Akademia Sztuk Pięknych, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego czy Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Ponadto bardzo liczna grupa naszych uczniów uzyskała wyróżnienie w tym konkursie, mianowicie: Katarzyna Jędrzejewska - 2D, Elżbieta Bury - 2D, Maciej Muniak – 2C, Daniel Szteliga – 3C, Adrianna Podsiadło – 3D, Jolanta Margańska – 3C, Oskar Kudła – 3C, Gabriela Włodyka – 3D, Tomasz Dobek – 2C, Marcelina Strzępek – Karolina Kucab – 3C, Michał Godek – 3C, Kamil Gąsior – 2C, Justyna Dziadosz – 2D, Artur Boruta – 3C, Gabriela Szaro – 3D i Małgorzata Adamczyk – 1A.

Serdecznie Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

M. Woźnicka
29.05.2013