Nagrody dla naszych uczniów w konkursie "Biotechnologia w medycynie"

W konkursie na najlepszy poster informacyjny pt. „Biotechnologia w medycynie” zorganizowanym przez Koło Naukowe „Bio-Tech” oraz Samorząd Studentów Pozawydziałowego Zamiejscowego Instytutu Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych Uniwersytetu Rzeszowskiego w ramach III Konferencji Studenckiej pt. „Biotechnologia w nano- wymiarze”, Jury Konkursu doceniło prace naszych uczniów i przyznało:
     I miejsce – Gabriela Włodyka kl. 3d
     II miejsce – Natalia Kurpiel kl. 3d

Ponadto wyróżnienia zdobyły:
     Justyna Pietrasz kl. 1b
     Katarzyna Szeliga kl. 1b

Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone osobiście uczniom podczas Konferencji Studenckiej pt. „Biotechnologia w nano- wymiarze” w Pałacu Tyszkiewiczów w Pozawydziałowym Zamiejscowym Instytucie Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych Uniwersytetu Rzeszowskiego z siedzibą w Weryni k. Kolbuszowej dnia 18 kwietnia 2013r.
19.04.2013