Sukcesy w Mistrzostwach Krosna w pływaniu !

W dniu 20 listopada 2012 roku młodzież naszej szkoły wzięła udział w MISTRZOSTWACH KROSNA w pływaniu z okazji NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. Organizatorami byli: Prezydent Miasta Krosna, Zespół Krytych Pływalni w Krośnie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie i Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego. W zawodach rozegranych na pływalni w Turaszówce nasi zawodnicy pod opieką P.Pelewicza, wystąpili w składzie: Malwina Jędrysik, Cynarski Łukasz, Grodzki Tomasz, Jacek Adrian, Michnal Patryk i Piskozub Tomasz.
Uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki i „zgarnęli” sporo medali:
Malwina Jędrysik I miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym i motylkowym
Łukasz Cynarski I miejsce na dystansie 50m styl klasyczny II miejsce styl dowolny i II miejsce styl motylkowy
Tomasz Grodzki I miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym, motylkowym i dowolnym
sztafeta chłopców I miejsce na dystansie 4 x 50m stylem dowolnym.

Wszystkich uczniów naszej szkoły, zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych w ramach szkolnych SKS-ów.
P. Pelewicz
20.11.2012