Powiatowa Licealiada W Tenisa Stołowego Drużynowo

15 listopada 2012r. w Czudcu odbyła się Powiatowa Licealiada w Tenisa Stołowego Drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały w kategorii dziewcząt Paulina Fic z klasy 3D, Iwona Tęczar z klasy 3D i Iwona Jeleń z klasy 1A, które zajęły I miejsce pokonując zawodniczki z ZST ze Strzyżowa i ZS z Czudca.
Natomiast w kategorii chłopców naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Irzyk z klasy 3B, Mirosław Durek z klasy 3E i Patryk Jarosz z klasy 3A. Chłopcy pokonali drużynę z ZS z Czudca, natomiast po zaciętym pojedynku ulegli ZST ze Strzyżowa zajmując II miejsce.
Obie nasze drużyny awansowały do Finału Rejonowej Licealiady Tenisa Stołowego, która odbędzie się 5 grudnia 2012r. w Krośnie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych!
Opiekun grupy Ewa Białek
20.11.2012