Zawody Szkolne w Tenisa Stołowego

W dniu 12 listopada 2012 r. w hali ZST odbył się Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Technicznych i Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie.
Rozgrywki przeprowadzone zostały osobno dla Zespołu Szkół Technicznych i Liceum Ogólnokształcącego, w kat. dziewcząt i chłopców. Z naszej szkoły do zawodów zgłosiło się 60 chłopców i 3 dziewczyny. Zawody były eliminacjami szkolnymi do zawodów drużynowych oraz Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.
Następnie rozegrane zostały Super Finały, w których zmierzyli się zawodnicy i zawodniczki, którzy zajęli I i II miejsca w swoich szkołach.

CHŁOPCY:

I miejsce BARTOSZ IRZYK klasa 3B
II miejsce MIROSŁAW DUREK klasa 3E
III miejsce PATRYK JAROSZ klasa 3A

DZIEWCZĘTA:

I miejsce PAULINA FIC klasa 3D
II miejsce ZUZANNA OPOŃ klasa 1A
III miejsce IWONA JELEŃ klasa 1A

SUPER FINAŁ

DZIEWCZĘTA

I miejsce PAULINA FIC LO
II miejsce AGNIESZKA ŁUKASIK ZST

CHŁOPCY

I miejsce BARTOSZ IRZYK LO
II miejsce JAKUB WILUSZ ZST
III miejsce KAMIL PIRGA ZST
IV miejsce MIROSŁAW DUREK LO

Wszystkim uczestnikom gratuluje wspaniałej sportowej rywalizacji, najlepszym graczom osiągniętych wyników. Pozostałych uczniów naszej szkoły zachęcam do udziału w kolejnych rozgrywkach szkolnych i środowiskowych.

Ewa Białek
20.11.2012