Konkurs Wiedzy o Tradycji i Historii Szkoły

W dniu 18 października 2012 roku w naszej szkole odbył się konkurs poświęcony historii i tradycji szkoły. Była to jedna z licznych imprez związanych z obchodami Jubileuszu 100-lecia Gimnazjum i Liceum im. A. Mickiewicza w Strzyżowie.Konkurs zorganizowany przez panią mgr Barbarę Modliszewską i mgr Krzysztofa Dubiela miał charakter rywalizacji drużynowej, w której mogły wzięły udział trzyosobowe zespoły.
Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem – wzięło w nim udział aż 16 zespołów, w tym również uczniowie klas pierwszych dopiero zaczynających edukację w naszym LO. Po zaciętej rywalizacji zwyciężył zespół z klasy III C, w składzie: Tomasz Grodzki, Michał Godek i  Daniel Szteliga, drugie miejsce zajął zespół z klasy II B – Magdalena Wójcik, Agata Tokarska i Edyta Niewiarowska, a trzecie drużyna z  klasy III A (Maciej Żybura, Mateusz Niziołek, Tomasz Belczyk).
Wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy, dzięki czemu konkurs dostarczył wielu emocji, a o zwycięstwie zdecydowała dopiero ostatnia runda. Zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Test + odpowiedzi
19.11.2012