Konkurs wiedzy o unii europejskiej - rozstrzygnięty!

Ze 100 uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie, którzy przystąpili do I etapu Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowanego przy współpracy Poseł do Parlamentu Europejskiego Pani Elżbiety Łukacijewskiej, komisja wyłoniła grupę 20 najlepszych.

W dniu 31 maja 2012r. komisja złożona z pracowników Biura Poselskiego Pani Poseł przeprowadziła II etap Konkursu. Młodzież odpowiadała na szczegółowe pytania dotyczące teraźniejszości i przyszłości Unii. Najlepiej przed komisją zaprezentowali się uczniowie:
  1. Piotr Moroch – 3F,
  2. Szymon Kaniewski - 3F,
  3. Michał Krasnopolski – 1B,
  4. Miłosz Zamorsk - 3F,
  5. Magdalena Ząbik – kl. 1D

Zwycięzcy w nagrodę wyjadę do Brukseli, gdzie przywita ich Pani E. Łukacijewska, będą mieli również możliwość zwiedzenia Parlamentu Europejskiego, wezmą udział w seminarium i wystawie . Podczas pobytu zwiedzą Brukselę oraz Brugię. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Pozostali uczestnicy Konkursu otrzymali pamiątkowe upominki.
B.Modliszewska
01.06.2012