Nasza witryna laureatem konkursu "Witryna internetowa mojej szkoły"

W dniu 23. lutego na stronie PCEN ogłoszono wyniki VI Podkarpackiego Konkursu pn. „Witryna internetowa mojej szkoły” organizowanego przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie we współpracy z Międzynarodowymi Targami Rzeszowskimi i Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. W roku ubiegłym byliśmy na miejscu pierwszym. Tym razem zajęliśmy drugie miejsce. Do pierwszego miejsca zabrakło tylko 1 punktu :)
     Popularność tego konkursu, liczebność i siła konkurencji jest coraz większa. O zaciętości rywalizacji świadczą wyniki pierwszej trójki nagrodzonych witryn:

1. Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie - 92/100 punktów
  2. Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie - 91/100 punktów
  3. Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.ks.B.Markiewicza w Miejscu Piastowym - 90/100 punktów

Radka Dziadosza z klasy 2A, webmastera witryny Liceum nie trzeba nikomu przedstawiać. Współtwórca strzyzow-tv, inicjator wielu akcji, uczestnik i popularyzator licznych konkursów. Wszyscy wiemy że wkładając ogrom swojej pracy potrafi równocześnie "porwać tłumy". Ekipa naszych informatyków coraz bardziej się rozrasta. Patryk Jarosz "Paton" z klasy 2A to człowiek dla którego "bebechy" komputera i techniki obróbki materiałów video nie mają tajemnic. To w dużej części dzięki niemu możecie oglądać strzyzow-tv i korzystać z naszego forum.
Dziękujemy im za pracę przy naszej witrynie.

Uroczystość zakończenia Konkursu, wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów konkursu odbędzie się 28.02.2012r. (wtorek) o godzinie 9.30 podczas otwarcia VII Podkarpackich Targów Edukacyjnych w Rzeszowie, w Hali na Podpromiu. Zapraszamy wszystkich obecnych w tym czasie na targach uczniów z naszej szkoły do uczestnictwa w uroczystości.

Nasza witryna jest ciągle modyfikowana i rozbudowywana, mimo że nie zawsze to widać z zewnątrz. Czasami są to duże zmiany jak np. uruchomienie forum, czasami drobne (ale bardzo użyteczne) jak np. wyświetlanie czasu trwania skróconych lekcji. Jednym z założeń twórców witryny było uzyskanie maksymalnej prostoty i czytelności strony przy jednoczesnej publikacji wszystkich informacji. Myślę, że nam się to udało.

Intensywność pojawiania się komunikatów, ogłoszeń, relacji oraz powstawanie kolejnych galerii zdjęć to dowód na to, jak ważną stała się witryna w życiu szkoły. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom którzy pomagają nam ją tworzyć umieszczając swoje artykuły i zdjęcia.

Serdeczne gratulacje dla twórców strony: Radosława Dziadosza i Patryka Jarosza

Administrator strony: