XXVII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała jest konkursem obejmującym całe województwo podkarpackie i składa się z trzech etapów. W tegorocznej edycji konkursu wzięła udział rekordowa ilość uczniów. Ogółem w konkursie uczestniczyło około 1000 uczniów szkół średnich naszego województwa.
Do finału konkursu, który odbył się 25 XI 2011r w Łańcucie zakwalifikowało się 13 uczniów naszej szkoły.

Komisja Główna Konkursu po ocenie i weryfikacji prac finałowych przyznała trzem uczniom naszej szkoły wyróżnienie.
W pionie klas drugich wyróżnienie otrzymał:
  • Przemysław Ziobro - uczeń klasy 2A.
W pionie klas trzecich wyróżnienie otrzymały:
  • Katarzyna Zdon - uczennica klasy 3B
  • Elżbieta Warzecha - uczennica klasy 3B

Wymienieni uczniowie 27 I 2012r w Domu Kultury w Łańcucie uczestniczyli w uroczystym zakończeniu XXVII edycji konkursu i odebrali w obecności władz województwa podkarpackiego, przedstawicieli Kuratorium Oświaty i pracowników naukowych wyższych uczelni dyplomy.

Foto z uroczystego zakończenia konkursu

Opiekunem wyróżnionych uczniów jest Pan Jerzy Moskal.
Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
12.02.2012