XIX Olimpiada Przedsiębiorczości

Nasi uczniowie: Victoria Bogusz kl. 4D, Adrian Czarnik kl. 3B, Zuzanna Mazur kl. 4D, Maciej Podsiadło kl. 4D, Jakub Zamorski kl. 4D zakwalifikowali się do etapu okręgowego XIX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.
Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.
Więcej informacji: https://www.olimpiada.edu.pl/
Eliminacje okręgowe odbędą się 7 marca 2024r. w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Opiekun uczniów: Regina Pelczar