Rozpoczynamy nowy rok szkolny!

No cóż, minęły już dwa najkrótsze miesiące w roku (wg kalendarza uczniowskiego) i pora wrócić w szkolne mury, by kontynuować przerwane wakacjami edukacyjne dzieło, bądź w przypadku pierwszaków rozpoczynać je w niepewności, ale i ekscytacji, jak to będzie w nowej szkole. A jak będzie? Oczywiście dobrze. W tym roku szkolnym życzymy: czwartoklasistom – mobilizacji, by perfekcyjnie przygotować się do matury, trzecioklasistom – by za rok wszyscy poszli w ślady tegorocznych czwartaków, drugoklasistom – by po zakończeniu roku szkolnego mogli cieszyć się, że już bliżej niż dalej, a pierwszakom? Wystarczy, że będziemy im życzyć, by jak najszybciej przestali się gubić w szkolnym labiryncie. Bo przecież o ich dobre samopoczucie w szkole zadbają wszyscy – od dyrekcji począwszy, na starszych kolegach i koleżankach skończywszy.
Drodzy uczniowie strzyżowskiego Mickiewicza – witajcie w nowym roku szkolnym! Niech się dzieje!
09.09.2023