Samorząd szkolny zaprasza do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka!

W tym roku święto wszystkich dzieci: dużych i małych przenosimy na  5 czerwca, ponieważ chcemy aby uczestniczyły w nim wszystkie klasy. Proponujemy Wam następujące aktywności:

1. W atrium o godz, 11 aktywna przerwa, a na niej wspólne tańce i zabawy oraz konkurs na przebranie (piżama, bohater literacki czy filmowy albo własna fantazja).

2. Dzień w klapkach i obowiązkowych skarpetkach: klasa, w której najwięcej uczniów założy to wygodne obuwie zdobędzie słodką nagrodę.

3. Godz. 11.20 wszyscy spotykamy się w atrium i wspólnie uczestniczymy w akcji Jak nie czytam, jak czytam. Prosimy Was abyście przynieśli swoje ulubione książki z dzieciństwa albo to, co aktualnie czytacie lub wypożyczycie z biblioteki, aby w ciszy przez 5 minut oddać się wspólnemu czytaniu.

4. Pan dyrektor zasadniczo przychylił się do naszej prośby o niepytanie za przebranie, ale ostateczną decyzję pozostawia nauczycielom. Mamy nadzieję, że zechcą zrobić nam taka przyjemność ;))