KONKURS I KIERMASZ "Świąteczne EKO-ozdoby"

W dniach 4-5 kwietnia br. w naszej szkole odbył się konkurs i kiermasz wiosenno-wielkanocny pt. "Świąteczne EKO-ozdoby". Wśród prac znalazło się wiele pomysłowych świątecznych stroików wykonanych z naturalnych materiałów. W ten sposób uczniowe dali dowód, że można ograniczyć wszechobecny plastik, zastępując go eko-produktami nieszkodliwymi dla środowiska. Oprócz tego na kiermaszu pojawiły się też tradycyjne wypieki wielkanocne: babki, babeczki, mazurki, serniki i inne rarytasy. Było wiosennie, pachnąco, pysznie, kolorowo i wesoło, a autorzy najciekawszych i najsmaczniejszych prac otrzymali nagrody.
W kategorii "Ozdoba świąteczna":
Patryk Bieryło kl. 1C - I miejsce
Gabriela Zamorska kl. 4Bp - II miejsce
Tymoteusz Lisak kl. 1F - III miejsce
Uczniowie, których prace zostały wyróżnione to:
Weronika Długosz kl. 1C
Wiktoria Kalisztan kl. 3C
Gabriela Matysik kl. 1E
Filip Mularski kl.1F
Katarzyna Strzępek kl. 1D
Oliwia Woźniak kl. 1F
W kategori "Ciasto" - wyróżnienia:
Patryk Bieryło kl.1C
Julia Dziadosz kl.2D
Sara Samolewicz kl.1 D
Joanna Stachowicz kl.1C
Aleksandra Szurlej kl.2 D
Całkowity dochód z kiermaszu w wysokości 1100 złotych został przeznaczony na Adopcję Serca - wsparcie finansowe edukacji dla Mexigieza Melevonga z Kamerunu. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i kiermaszu, a nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy. Serdecznie podziękowania- za przychylność i ufundowanie nagród dla uczniów, kierujemy też pod adresem Nadleśnictwa Strzyżów.