Eko-stroik bożonarodzeniowy - konkurs i kiermasz

Wkrótce radosny czas Świąt Bożego Narodzenia, a zatem tradycyjnie zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie pt. ”Eko-stroik”. Zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolnej ozdoby świątecznej, ale WYŁĄCZNIE z naturalnych materiałów, np. szyszek, gałązek iglaków, orzechów, sznurka itp. Chodzi o to, aby maksymalnie ograniczyć użycie plastiku i innych sztucznych dodatków. Przedświąteczne zakupowe szaleństwo oraz świąteczne gotowanie powoduje, że generujemy o wiele więcej śmieci niż w pozostałych miesiącach. A zatem postarajcie się, aby Wasze stroiki były w stylu eko-wszak jesteśmy EKO-SZKOŁĄ!:) Mile widziane są też świąteczne smakołyki, np. pierniki.
Wasze prace wezmą udział w konkursie i kiermaszu świątecznym, który odbędzie się w dniach 21 i 22. grudnia w naszej szkole na korytarzu obok auli. Podpisane ozdoby należy przynieść do sali A3 lub do pokoju pani pedagog. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na cel charytatywny-dofinansowanie obozu rehabilitacyjnego dla Emilki-mieszkanki gminy Strzyżów.
Zapraszamy do udziału!:)
17.12.2022