Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej chłopców

13-go kwietnia 2022 w naszej szkole został rozegrany Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Udział wzięły zespoły: I LO Krosno, II LO Sanok, ZSB Brzozów i LO Strzyżów. Nasza drużyna miała zachowane zwycięstwo z rejonu nad zespołem I LO Krosno 2:0, a w meczach turniejowych pokonała zespół ZSB Brzozów 2:0 i po zaciętym boju II LO Sanok wynikiem 2:1 (15-13 w tiebreaku) i zwyciężyła w całych zawodach. Tym samym, wywalczyliśmy awans do finału wojewódzkiego.
Wyniki:
1 miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie
2 miejsce – 2 Liceum Ogólnokształcące w Sanoku
3 miejsce – 1 Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
4 miejsce – ZSB Brzozów

Drużyna wystąpiła w składzie:
Maciej Charzewski, Łukasz Książek, Kacper Lutak, Patryk Majewski, Patryk Strzępek, Gabriel Strzępek, Kacper Szczygieł oraz Bartosz Król, Kacper Kwater, Miłosz Zimny, Michał Piątek, Tomasz Szela, Michał Wojnarowski, Adrian Gajdek i Adrian Hus
Opiekun Paweł Pelewicz

25.04.2022