Mikołajki 2021

Za zgodą pana dyrektora, z okazji dnia świętego Mikołaja samorząd uczniowski proponuje wszystkim uczniom niepytanie za świąteczne przebranie w dniu 6 grudnia tj. poniedziałek. Wszystkich przebranych zapraszamy na korytarz koło auli podczas długiej przerwy, gdzie będzie czekała na Was słodka niespodzianka :‎)

Dodatkowo organizujemy konkurs na świąteczne bombki, które już niedługo przystroją naszą szkolną choinkę. Każda klasa przygotuje jedną bombkę, w terminie najpóźniej do 17 grudnia (piątek), a jury wybierze najpiękniejszą, która zostanie nagrodzona. (Pamiętajcie aby podpisać swoją klasę)

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych skromnych (przez warunki epidemiologiczne) szkolnych mikołajkach, które mamy nadzieję, że wprowadzą świąteczną atmosferę w mury naszej szkoły!