Słodko i kolorowo-czyli jesienny kiermasz za nami

28 października w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna –kiermasz jesienny, z którego dochód w wysokości prawie 1300 złotych przeznaczony został na wsparcie budowy Pierwszej Szkoły Muzycznej w Republice Środkowoafrykańskiej. Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Było pysznie( 26  różnych wypieków zrobionych przez uczniów!) i kolorowo-wyczarowane z naturalnych materiałów jesienne stroiki, wianki i inne dekoracje z pewnością stały się ozdobą w wielu domach. Zresztą zobaczcie sami-zapraszamy do obejrzenia fotogalerii na stronie szkoły!
Autorzy najciekawszych dekoracji i najsmaczniejszych wypieków zostali nagrodzeni. Fundatorami nagród było Nadleśnictwo Strzyżów oraz firma Avon-dziękujemy za współpracę!
A oto lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów:

KATEGORIA: „STROIK”
I miejsce ex aequo: Liwia Bosek kl.3Bp i Paulina Ruszała kl.2C
II miejsce: Karol Kazalski kl.2B
III miejsce ex aequo: Aleksandra Łuszcz kl.2B i Emilia Oślizło kl.3Bp
KATEGORIA: „CIASTO”
I miejsce: Natalia Pękosz kl.3Bp
II miejsce ex aequo: Paulina Irzyk kl.2A i Julia Matłosz kl.2C
III miejsce: Laura Łuszcz kl.2A
WYRÓŻNIENIA:
Lena Kumor kl.1B, Anna Ossowska kl.2C, Martyna Rabenda kl. 3Bp i Sebastian Zieliński kl.3Ap.

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, a pozostałym uczniom-uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział!
Kazimiera Ossowska