Konkurs profilaktyczny

Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Strzyżowie ogłasza konkurs na prezentację multimedialną „Młodzi kontra uzależnienia”
  1. Konkurs adresowany jest do uczniów kl. VII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Orła Białego , uczniów kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Konopnickiej oraz uczniów kl. I i II Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Strzyżowie.
  2. Prace należy wykonać indywidualnie bądź w zespole 2 – osobowym.
  3. Każdy uczestnik dostarcza pracę opatrzoną metryczką (imię, nazwisko, klasa, szkoła) do sekretariatu Liceum w Strzyżowie( ul. Mickiewicza 11), do dnia 16 grudnia 2020 roku.
  4. Każdy uczestnik/zespół może złożyć jedną pracą (czas trwania prezentacji - do 10 minut).
  5. Oceny prac konkursowych dokona jury powołane przez organizatora konkursu. Ocenie podlegać będzie wartość merytoryczna pracy (zgodność z tematyką) oraz oryginalność ujęcia tematu.
  6. Za zajęcie miejsc I – III uczestnicy otrzymają nagrody ufundowane przez GKRPA w Strzyżowie.
    Kontakt z organizatorem: drogą telefoniczną (17 2761249 – LO Strzyżów), bądź drogą elektroniczną: modliszewska.barbara@lo-strzyzow.pl

Barbara Modliszewska