Biblioteka w czasie zdalnego nauczania
– co się zmienia?

Pomimo ponownego wprowadzenia nauczania zdalnego, biblioteka szkolna zaprasza czytelników do korzystania z księgozbioru. Podobnie jak wcześniej, zamawianie odbywać się będzie poprzez maila: biblioteka@lo-strzyzow.pl lub poprzez funkcję„rezerwacje” z waszego konta bibliotecznego. Ponieważ pojawiają się problemy z logowaniem, w najbliższym czasie na wszystkich kontach czytelników dokonamy zmiany adresów pocztowych na adresy z domeny lo-strzyzow.pl. Mamy nadzieję, że ta operacja umożliwi pełne wykorzystanie możliwości programu Mol Net+. W razie problemów prosimy o kontakt na powyższy mail.

WAŻNA INFORMACJA
Odbiór książek może nastąpić następnego dnia po lekcjach szkolnych. Dopuszczamy możliwość odbioru zamówionych materiałów przez rodziców ucznia w dowolnym czasie, oczywiście po uprzednim uzgodnieniu terminu.