Nauka zdalna

Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice
Na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od dnia 25 marca Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie realizuje zadania dydaktyczne i wychowawcze w formie nauki zdalnej.
Wszyscy uczniowie, w miarę posiadanych możliwości komunikacyjnych, zobowiązani są do utrzymywania kontaktu z nauczycielami uczącymi.

Naukę zdalną organizują nauczyciele poszczególnych przedmiotów, wykorzystując narzędzia, których skuteczność komunikacyjna została sprawdzona w okresie zawieszenia zajęć szkolnych.

Ponadto informujemy, że na stronie internetowej szkoły uruchamiamy zakładkę „Nauczanie zdalne”. Znajdą się tam wszelkie informacje służące jakości pracy szkoły w okresie nauki w trybie zdalnym oraz treści przydatne uczniom w radzeniu sobie z przyswajaniem wiedzy w trudnej sytuacji epidemii koronawirusa. Rodzice zaś dowiedzą się, jak pomóc dziecku skutecznie i bezpiecznie uczyć się w warunkach domowych.