Konkurs: EKO-STROIK WIELKANOCNY

W ramach realizowanej w naszej szkole innowacji pt. „Bycie EKO jest spoko” zapraszamy do kolejnego działania. Tym razem proponujemy wykonanie ozdoby przestrzennej związanej ze Świętami Wielkanocnymi. Może to być stroik na stół, wianek wiosenno-wielkanocny na drzwi, pisanka, baranek czy palma wielkanocna. Do wykonania EKO-stroika preferowane jest użycie materiałów naturalnych, np. bukszpanu, gałązek bazi, owsa, rzeżuchy, suszonych roślin, ziaren, sznurka, malowanych barwnikami naturalnymi jajek itp. Dodatkami do stroików mogą być sztuczne elementy zdobnicze. Mile widziane będą też baby i babeczki wielkanocne. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność!
Najciekawsze i najsmaczniejsze prace zostaną nagrodzone, a wszystkie zasilą świąteczny kiermasz, który odbędzie się 3-go i 8-go kwietnia 2020 roku. Podpisany (imię, nazwisko, klasa) stroik-ozdobę wielkanocną należy dostarczyć do pokoju pani pedagog lub sali A3 do 2-go kwietnia. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele charytatywne oraz częściowo na dofinansowanie szkolnego obozu naukowego.
Zapraszamy do udziału-autorki innowacji: B.Modliszewska i K.Ossowska
09.03.2020