TEEN SHOW 2018-19

Wyniki etapu szkolnego X edycji Podkarpackiego Konkursu Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego TEEN SHOW 2018-19

Miło nam poinformować, że do etapu szkolnego tegorocznego konkursu zgłosiło się 10 uczniów a ostatecznie w dniu 14 grudnia 2018r. przystąpiło do niego 9 uczniów, 4 uczniów w  kategorii Wiersz Obcojęzyczny i 5 uczniów w kategorii Piosenka Obcojęzyczna. Ilaria Muszyńska, choć zgłoszona jako pierwsza, niestety, z powodu choroby, w tym roku nie mogła wziąć udziału w konkursie.

Podkreślając wysoki poziom wszystkich prezentacji, jury w składzie Pani AshleyRackl, Pan Jake Evans, Pani Urszula Mendelowska, Pani Barbara Modliszewska, Pani Katarzyna Rykała oraz Pan Dyrektor Mirosław Czarnik przyznało uczestnikom tegorocznej edycji konkursu następujące miejsca:

KATEGORIA - WIERSZ OBCOJĘZYCZNY
I miejsce – Justyna Chyłek kl l C - "The Flowers" (Sir Alfred Tennyson)
II miejsce – Gabriela Chmiel kl ll B - "How do I love thee" (Elizabeth Barret Browning)
III miejsce – Jakub Adamkiewicz kl ll D - "The road not taken" (Robert Frost)
IV miejsce - Aleksandra Kasprzyk kl l B - "Sonet XVlll" (William Shakespeare)

KATEGORIA - PIOSENKA OBCOJĘZYCZNA
I miejsce – Natalia Furtek – “Ich Wollte Nie Erwachsen Sein” (Peter Maffay)
II miejsce – Paulina Urban - "You Are the Reason" (Calum Scott)
III miejsce – Kasia Szostak - "Mad World" (Gary Jules)
IV miejsce - Patrycja Armata i Patrycja Kudłacz - "Mary, Did You Know?" (Pentatonix)
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń artystycznych a zwycięzcom gratulujemy. Zdobywców pierwszego i drugiego miejsca zapraszamy do udziału w etapie wojewódzkim konkursu, który odbędzie się w kwietniu 2019 r.

Podziękowania dla jury, dla Pań prof. Kariny Zając, Joanny Wnęk, Pana prof. Tomasza Jakubasza oraz nauczycieli języka angielskiego za zachęcenie i przygotowanie uczniów do konkursu, dla ekipy Krystian Ziobro i Filip Gazda za pracę przy nagłośnieniu, Szymonowi Ziembie za relację fotograficzną oraz uczniom kl. 3 D Karolinie Ćwiklińskiej, Katarzynie Pawlik, Wojtkowi Kulpińskiemu, Krystianowi Ziobro i Filipowi Gazda za wykonanie dekoracji auli.

Koordynator konkursu Teen Show
Barbara Leśniak

Link do fotorelacji z konkursu:
08.01.2019