Stulecie Gimnazjum i LO w Strzyzowie

Trwają przygotowania do uroczystych obchodów stulecia Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie. Oficjalne uroczystości odbędą się w dniach 28-29 IX 2012 roku.
W związku z projektowanym przygotowaniem Księgi Pamiątkowej honorującej ów piękny jubileusz, zwracamy się do czcigodnych absolwentów z prośbą o nadsyłanie wspomnień z czasów edukacji w strzyżowskiej Almae Matris. Wszystkich, którzy czują się wciąż mocno związani z chlubną przeszłością Szkoły prosimy o kontakt.
telefon: (17) 27-61-249
e-mail: lo.strzyzow@gmail.com (sekretariat szkoły), jubileusz@lo-strzyzow.pl (biuro jubileuszu)
adres: LO im. A. Mickiewicza, ul. Mickiewicza 11, 38-100 Strzyżów

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Strzyżowie, szkoły z wielkimi tradycjami edukacyjnymi i wychowawczymi, kształcącej nie tylko mądrych, ale przede wszystkim dobrych ludzi, mają zaszczyt prosić Szanownych Państwa Nauczycieli, Absolwentów szkoły, uczniów i Pracowników o pomoc w przygotowaniu Księgi Pamiątkowej podsumowującej 100 lat istnienia Gimnazjum i Liceum w Strzyżowie poprzez przesłanie na poniższy adres wspomnień związanych z edukacją w Gimnazjum/ Liceum bądź refleksji na temat współczesnego funkcjonowania Szkoły w terminie do 30.06.2011r.

Pragniemy, aby wraz z Pana/ Pani udziałem w tym ważnym przedsięwzięciu, pamięć o Szkole wyszła z serc wielu absolwentów i uczniów i została szeroko rozgłoszona, sławiąc przeszłość Gimnazjum/ Liceum i stanowiąc fundament Jego przyszłości.
25.01.2011-01.06.2012