REKRUTACJA – INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW

Informacje o wysokości progów punktowych dla uczniów rekrutujących się do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie w roku szkolnym 2020/2021 zamieścimy w późniejszym terminie, z uwagi na brak szczegółowych informacji MEN i planowane przez Ministerstwo zmiany.
REKRUTACJA – INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW
Drodzy ósmoklasiści
Ponadto informujemy, ze w roku szkolnym 2019/2020 wysokość progów dla kandydatów do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie wynosiła:
Klasa politechniczna 120 pkt.
Klasa promedyczna 110 pkt.
Klasa menadżerska 100 pkt.
Klasa humanistyczna 100 pkt.
Osoby z niższym progiem punktowym uczestniczyły w procedurze odwoławczej.
08.05.2020-16.05.2020