Fotografie związane z historią Liceum

Chcemy, aby Księga Pamiątkowa tworzona na stulecie szkoły zwierała jak najwięcej zdjęć. Zwracamy się więc z prośbą do wszystkich Absolwentów naszej szkoły o użyczenie materiałów fotograficznych
znajdujących się w Państwa archiwum. Osoby posiadające takie zdjęcia proszone są o przyniesienie ich do biblioteki szkolnej. Po zeskanowaniu zdjęcia zostaną zwrócone właścicielom. Jeśli obawiacie się o swoje zdjęcia, a posiadacie ich wersje elektroniczną, to prosimy o przesłanie skanu wraz z opisem na adres stulecie.liceum@gmail.com. W takim przypadku wskazane jest zeskanowanie zdjęcia w rozdzielczości co najmniej 400dpi.
Będziemy bardzo zadowoleni, jeśli razem ze zdjęciem otrzymamy informację o dacie wykonania i osobach które na nim występują. Nie muszą to być wyłącznie fotografie wykonane na zajęciach szkolnych. Równie cenne - a prawdopodobnie chętniej oglądane :) - są zdjęcia z wycieczek, ognisk klasowych i innych imprez oraz inne dokumenty (np. zaproszenia, gazetki, tabla itp).
Proszę nie zrażać się złym stanem technicznym posiadanych fotografi. Zeskanowane zdjęcia poddamy obróbce cyfrowej i przywrócimy im pierwotny wygląd.
20.11.2011-26.06.2012