Pomoc w nauce dla gimnazjalistów

w ramach wolontariatu uczniów

Gimnazjalisto, jeżeli jesteś zainteresowany zajęciami prowadzonymi przez naszych uczniów, kliknij baner poniżej aby przejść do formularza zgłoszenia.

Harmonogram zajęć edukacyjnych dla uczniów III klas gimnazjów

powiatu strzyżowskiego, prowadzonych przez nauczycieli LO w ramach przygotowania do nauki w szkole ponadgimnazjalnej, kończącej się egzaminem maturalnym.

Drodzy Gimnazjaliści!

Nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie postanowili zorganizować dodatkowe, bezpłatne zajęcia dla uczniów klas III gimnazjum, którzy decydują się kontynuować naukę w szkole kończącej się egzaminem maturalnym.
Celem tych zajęć jest pomoc przyszłym licealistom w realizacji zagadnień zawartych w nowej podstawie programowej szkół ponadgimnazjalnych, które jak się okazało z perspektywy czasu, sprawiają uczniom klas pierwszych duże trudności.
Uważamy, że taka forma wsparcia będzie dla Was bardzo korzystna.

Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia, wybierając interesujący was rodzaj zajęć i termin, a nauka w nowej szkole stanie się bardziej przystępna.
HARMONOGRAM
KARTA ZGŁSOZENIA

Rejonowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt

W dniu 19 lutego 2015r. w hali sportowej II LO w Jaśle odbyły się Rejonowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce. Naszą drużynę reprezentowały: Soja Aleksandra, Balicka Aleksandra, Dunajska Klaudia, Zając Weronika, Stodolak Aleksandra, Błażejowska Karina, Brud Gabriela, Znamirowska Katarzyna i  Szczygieł Izabela. Dla większości z nich były to ostatnie rozgrywki w barwach naszej szkoły, dlatego z tego miejsca chciałam serdecznie podziękować za 3-letnią wspaniałą współpracę, miłą atmosferę i sportowe zaangażowanie.
Opiekun drużyny
Agata Ziobro
23.02.2015

"Nieznajomość prawa szkodzi”

W tym roku kalendarzowym uczniowie naszej szkoły wezmą udział w cyklu spotkań o tematyce prawnej pod hasłem "Nieznajomość prawa szkodzi”
W lutym w naszej szkole uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu prowadzonym przez Sędzię Sądu Rejonowego w Rzeszowie panią dr Aritę Masłowską .
Tematem spotkania były zagadnienia dotyczące wolności seksualnej i obyczajowości.

Pomoc dla Kamili

Kamila jest absolwentką naszej szkoły. Wesprzyjmy Ją w walce o życie. Poniżej link do szczegółowych informacji.
16.02.2015

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10125 126 następna »