Bezpłatny Microsoft Office 365

dostępny dla każdego nauczyciela i ucznia naszej szkoły

Licealiada w Piłce Siatkowej Chcłopców

W dniu 18 listopada zostały rozegrane powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców, nasi zawodnicy pokonali ZST Strzyżów 2-0 i ZS Czudec również 2-0, zapewniając sobie awans do rejonowej licealiady. Zespół wystąpił w składzie: Charzewski Maciej - kapitan, Król Bartosz, Kwater Kacper, Lejowski Krystian, Lutak Kacper, Strzępek Gabriel, Strzępek Stanisław, Szczygieł Jakub, Szela Tomasz, Wojnarowski Michał, Ziobro Krystian - gratulujemy. opiekun P.Pelewicz
28.01.2020

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Trzy uczennice – Katarzyna Włodyka (kl. IIB), Dominika Śliwa (kl. IIB), Weronika Jamróz (kl. ICg) - zakwalifikowały się jako zespół do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych. II etap odbędzie się 20 marca w Rzeszowie.
Udział w olimpiadzie jest zwieńczeniem realizowanego w szkole projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”, który ma za zadanie kształtować świadomość młodzieży w zakresie ubezpieczeń społecznych, ucząc przy tym zasady solidaryzmu społecznego, a ponadto dawać praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom.

Opiekun uczniów: Regina Pelczar
Więcej informacji: https://www.zus.pl/baza-wiedzy/lekcje-z-zus/o-projekcie-lekcje-z-zus
28.01.2020

XXXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Z radością informujemy, że uczniowie: Gabriela Irzyk kl.1Bg, Karolina Tokarska kl.3 B oraz Dominik Drygaś kl.2B zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, http://ekoolimpiada.pl/ który odbędzie się w kwietniu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.
Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie!
W etapie szkolnym olimpiady brało udział 37 uczniów.
Opiekunem uczniów jest p. K. Ossowska
23.01.2020

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie „Mój las”

Miło nam poinformować, że Maria Koziarz uczennica klasy 2B zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Mój las” w kategorii szkół ogólnokształcących i zawodowych na szczeblu podkarpackim. Jednocześnie praca Marysi została nominowana do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu w Warszawie.
Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej „Mój las” jest organizowany przez Ligę Ochrony Przyrody oraz Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa przy współudziale Lasów Państwowych-głównego sponsora. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczo-ekologiczno-leśnej, promowanie walorów przyrodniczo-turystycznych polskich lasów oraz zachęcenie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.
Gratulujemy sukcesu!
Opiekunem uczennicy jest p.K.Ossowska
20.01.2020

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10253 254 następna »