VIII Międzyszkolny Turniej Języka Angielskiego Gimnazjów Powiatu Strzyżowskiego

W VIII edycji Turnieju gościliśmy w naszej szkole uczniów trzech szkół gimnazjalnych powiatu.
Część drużynowa w tym roku odbyła się pod hasłem:
Christmas is here… i charakteryzowała się bardzo wysokim poziomem prezentacji dotyczących zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych.

Wyniki części drużynowej:
I miejsce - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Godowej
II miejsce - Gimnazjum Publiczne nr 1 we Frysztaku
III miejsce - Gimnazjum Publiczne w Dobrzechowie

Lista laureatów konkursu indywidualnego:
I miejsce – Jagoda Lisak uczennica Gimnazjum Publicznego nr 1 we Frysztaku (wynik 71%)
II miejsce – Ewelina Tęczar uczennica Gimnazjum Publicznego nr 1 we Frysztaku (wynik 61%)
III miejsce – Iga Pierzchała uczennica Gimnazjum Publicznego w Dobrzechowie (wynik 59%)

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Informujemy, że Tomasz Leśniak z klasy 2C oraz Łukasz Żydzik z klasy 3C zostali zakwalifikowani do zawodów III etapu Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza.
Gratulujemy oczniom i opiekunowi Pani Małgorzacie Gągorowskiej
29.01.2015

XLIV Olimpiada Biologiczna

Z przyjemnością informujemy, że uczeń Łukasz Żydzik z kl. 3c uzyskał tytuł laureata zawodów okręgowych XLIV Olimpiady Biologicznej oraz nominację do eliminacji centralnych.
Gratulacje dla Łukasza oraz opiekuna Pani Kazimiery Ossowskiej.
29.01.2015

Zajęcia dla gimnazjalistów

Gimnazjalisto, jeżeli jesteś zainteresowany zajęciami, kliknij baner poniżej aby przejść do formularza zgłoszenia.
28.01.2015

Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Leśnej rozstrzygnięty

– nasze I i III miejsce!

W dniu 12.01.2015r. w budynku Nadleśnictwa Strzyżów odbył się finał I edycji Konkursu Wiedzy Przyrodniczo -Leśnej pod hasłem „Przyglądnij się drzewom”, zorganizowany dla szkół powiatu strzyżowskiego. Polegał on na rozwiązaniu testu wiedzy złożonego z 15 zadań – pytań dotyczących rodzimych gatunków liściastych drzew leśnych. Zgodnie z regulaminem Jury Konkursu, złożone z pracowników Nadleśnictwa, uwzględniając punkty uzyskane przez drużyny po pierwszym etapie, przyznało I i III miejsce uczniom Naszej szkoły. Zwycięskie drużyny to:
Izabela Kubas , Daria Świstak, Jagienka Włodyka(z klasy 1C) – I miejsce
Szymon Ossowski, Adam Salwa, Kamil Strzępek(z klasy 2C) – III miejsce
Gratulujemy zwycięzcom. W imieniu uczestników Konkursu dziękujemy Organizatorowi - Nadleśnictwu Strzyżów za współpracę i ufundowanie nagród dla uczniów. Zachęcamy też do udziału w planowanej na wiosnę II edycji konkursu. Opiekunem – koordynatorem konkursu jest p. Kazimiera Ossowska.
23.01.2015

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10123 124 następna »