Sukces naszych licealistów

w XXII Rzeszowskich Dniach Kultury Szkolnej

W dniach 22-24 października w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie kolejny raz spotkała się młodzież z województwa podkarpackiego, aby rywalizować w kilku kategoriach artystycznych. Uczniowie naszej szkoły stanęli do walki o laury w dwóch kategoriach: muzycznej i teatralnej, która zakończyła się powodzeniem.

Akcja "Jesteś Orłem"

07.11.2014

Makulatura na misje – podsumowanie akcji w Strzyżowie

Dnia 9 lipca 2011 r. powstało nowe państwo - Sudan Południowy. Państwo to u początku swej drogi potrzebuje różnorodnego wsparcia. Dużym problemem jest brak wody pitnej, która nie tylko służy do utrzymania czystości, ale ratuje życie i chroni mieszkańców przed rozwijającą się w ostatnim czasie chorobą zwaną cholerą.
    Z inicjatywy członków Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy – Oddział Łódzki - /www.katolickie.media.pl/ w 2011 r. rozpoczęła się akcja MAKULATURA NA MISJE, z przeznaczeniem pozyskanych środków na budowę studni w Sudanie Południowym. Koszt budowy jednej studni wynosi ok. 45 tys. zł.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10118 119 następna »