Koncert Kultura Kontra Nałogi 2016

Uwaga! Uczniowie, którzy są zainteresowani udziałem w tegorocznej edycji widowiska profilaktycznego Kultura Kontra Nałogi.
Widowisko zaplanowane jest na poniedziałek 13 czerwca. Zapraszamy do współpracy uczniów, którzy chcieliby w naszym programie śpiewać, tańczyć, grać na instrumentach muzycznych.
W koncercie można uczestniczyć pod warunkiem, że repertuar będzie spójny z muzyką i kontrkulturą pokolenia Flower Power - lata 60-70te. Oprócz naszych uczniów jak zawsze mile widziani są absolwenci naszego LO, uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych naszego powiatu - zapraszamy do wspólnej pracy i zabawy.
Zainteresowanych uczniów proszę o kontakt ze mną - w szkole - A14 lub w grupie na portalu Facebook - grupa o nazwie - Kultura Kontra Nałogi oraz event o tej samej nazwie t.j.Koncert Kultura Kontra Nałogi 2016.

Barbara Leśniak
24.05.2016

UNIWERSJADA BEZPIECZEŃSTWA

Dnia 5 kwietnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Podkarpackiej Uniwersjadzie Bezpieczeństwa KBW WSIiZ , która odbyła się w Kielnarowej. Podczas uniwersjady rozegrano 4 konkurencje, w czasie których uczniowie mogli sprawdzić swoją sprawność i umiejętności strzeleckie.
Były to:
1. Konkurs strzelecki na strzelnicy multimedialnej.
2. Bieg połączony ze strzelaniem na czas.
3. Składanie i rozkładanie broni na czas.
4. Turniej drużynowy w Paintball.

Na strzelnicy multimedialnej uczeń Basamania Adrian z kl. 2c pokonał wszystkich rywali i zdobył I miejsce. Również w konkurencji składania i rozkładania broni Matuszewski Bartek wykazał się dużą sprawnością i ostatecznie zajął III miejsce. Gratulujemy Zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział i dobrą zabawę.
20.05.2016

MIĘDZYSZKOLNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Dnia 24 kwietnia 2016r w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie odbył się finał Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Chłopców. W  eliminacjach uczestniczyło 12 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów Powiatu Strzyżowskiego. W finałowej czwórce rywalizowały ze sobą: LO w Strzyżowie, ZST w Strzyżowie, Zespołu Szkół w Czudcu oraz gimnazjum z MZS w Strzyżowie.

XVII Konkurs Geologiczno – Środowiskowy

organizowany przez Państwowy Instytut Geologiczny

Uczennica klasy IB Justyna Bury zajęła I miejsce w półfinale regionalnym dla szkół z województw podkarpackiego i małopolskiego. Dzięki temu będzie uczestniczyć w finale wymienionego konkursu w Warszawie w dniach 9-10 czerwca, którego główną nagrodą są indeksy na Uniwersytet Warszawski i Jagielloński.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
18.05.2016

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"

Z głębokim żalem zawiadamiamy
że 15.05.2016r. zmarł długoletni, emerytowany nauczyciel geografii w naszej szkole
Ś. P. Marcin Stec.

Prosimy o modlitwę za zmarłego.
Dyrekcja i nauczyciele
16.05.2016

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10153 154 następna »