Wyniki konkursu Deutschfreund 2016

Mamy za sobą kolejną edycję konkursu, w którym blisko 6tys.uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zmierzyło się z zadaniami sprawdzającymi kompetencje językowe. Szczególne uznanie należy się uczniom ,którzy osiągnęli najlepsze wyniki.
Dyplom uznania za dobry wynik( co najmniej75%punktów możliwych do zdobycia), otrzymuje Justyna Ossowska z klasy 1B, która w klasyfikacji wojewódzkiej zajęła 11 miejsce.
W kategorii klas drugich i trzecich, dyplom uznania za dobry wynik otrzymują, Mateusz Zdon z klasy 2A i Paulina Rylukowska z klasy2B, którzy zajeli 7 i 8 miejsce w województwie podkarpackim.
Na wyróżnienie zasługuje również zajęcie przez Agatę Froń z klasy 2E i Martynę Sękowską z klasy 2C
9 i 10 miejsca w województwie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i serdecznie gratulujemy najlepszym!
13.01.2017