Wyniki Ogólnopolskiego Interaktywnego Konkursu Języka Angielskiego

Mogalo Understand (08.12.2016r.) – I edycja

W konkursie wzięło udział 1220 uczniów ze 160 szkół w całej Polsce. Województwo podkarpackie reprezentowało blisko 200 uczniów, ustępując liczebnością tylko województwu mazowieckiemu i małopolskiemu. W naszej szkole - Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie w konkursie wzięło udział 18 uczniów, w tym 10 przedstawicieli klas drugich i 8 trzecioklasistów.
Konkurs miał nowatorską formę interaktywnego testu do rozwiązania online. Był podzielony na kategorie wiekowe i wymagał udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące różnych aspektów języka (głównie z zakresu gramatyki i leksyki, w połączeniu ze sprawnością rozumienia ze słuchu). Oprócz wiedzy i umiejętności pod uwagę brano również czas wykonania testu.
Oprócz klasyfikacji wojewódzkiej i ogólnopolskiej najlepszym wynikom przypisano też oceny – 10% najlepszych wyników otrzymało ocenę bardzo dobry, a kolejne 15% - ocenę dobry.
>>Informacja o wynikach<<
B. Wójcik