Nagrody rozdano…

22 grudnia 2016 podsumowaliśmy obchody Święta Patrona Szkoły. W konkursach towarzyszących w/w obchodom wzięło udział 132 uczniów. Dzięki wsparciu Rady Rodziców, Spółdzielni „Roksana” mogliśmy nagrodzić wyróżniających się uczniów.
W konkursie „Życie i twórczość Adama Mickiewicza”:
I miejsce zajęła Karolina Wójcik ucz. kl. II C
II miejsce zajęła Aleksandra Urban ucz. kl. II C
II miejsce zajęła Martyna Niewieściuch ucz. kl. II E
Tytuł „Mistrza ortografii” zdobyli Agata Froń ucz. kl. II E oraz Mateusz Wiater ucz. kl. I A

Przypominamy, że 28 listopada zainaugurowaliśmy Święto Patrona „Potyczkami Mickiewiczowskimi” przygotowanymi przez panią profesor Violettę Wietechę, w których udział wzięły klasy: II A, IIB, IIC.

Najlepszymi wśród uczestników okazali się:
-Klasa II B
-Aleksandra Wójtowicz ucz. kl. II C w kategorii wyróżniający się aktor
-Jolanta Utnicka ucz. kl. II D w kategorii najciekawszy strój bohatera z utworów wieszcza
Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w obchody tak ważnej dla naszej społeczności szkolnej uroczystości, bardzo dziękujemy.
Organizatorzy: B. Śliwa, U. Mendelowska
10.01.2017