Wyniki etapu szkolnego VIII edycji

Podkarpackiego Konkursu Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego

W konkursie wzięło udział 16 uczestników: Aleksandra Sienkowska, Gosia Rak, Justyna Ossowska, Krzysztof Ziemiński, p. Tomasz Jakubasz, Klaudia Kurpiel, Martyna Niewieściuch, Gabi Sasa, Klaudia Winiarska, Asia Godek, Miłosz Ruszała, Aleksandra Tęczar, Ada Wójtowicz, Agata Froń, Aleksandra Tęcza, Aleksandra Ziobro, Natalia Kozimor.
Jury w składzie p. Dyrektor Zofia Zając, Dorota Cooper, AshleyRackl, Stephen James Cooper, Jake Evans przyznało następujące miejsca:

Kategoria PIOSENKA:
I miejsce - Martyna Niewieściuch - "My Silver Lining"
II miejsce - Aleksandra Sienkowska - "Hallelujah"
III miejsce - Gabi Sasa - "House of the Rising Sun"

Kategoria WIERSZ:
I miejsce - Agata Froń - "IfYouForget Me"
II miejsce - Ada Wójtowicz - "Life"
III miejsce - Aleksandra Tęcza - "I'veLearnt"
Gratulujemy zwycięzcom! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział oraz moc niezapomnianych wrażeń artystycznych, jakich dostarczyły nam ich występy. Podziękowania dla Pana prof. Tomasza Jakubasza i nauczycieli j. angielskiego, szczególnie Pani prof. Kariny Zając za przygotowanie uczniów, dla ekipy Mikołaj Grodzki - Sebastian Bara za profesjonalną pracę przy nagłośnieniu, Oli Wójtowicz za relację fotograficzną oraz dziewczętom z kl. 3 E Anna Pierzchała, Wiola Rutka, Magdalena Gargas, Izabela Gruszecka, Gabi Kremska, Regina Wieszczek i 2 D Jola Utnicka, Sylwia Oliwa, Karolina Bator, Beata Fijołek za pomoc w przygotowaniu sceny i organizacji poczęstunku dla gości i uczestników konkursu.
Panu Mariuszowi Zamorskiemu dziękujemy za pomoc w organizacji i wydruku dyplomów oraz podziękowań.

Link do Fotorelacji z konkursu: https://www.facebook.com/groups/1533649356876966/

Koordynator konkursu Teen Show
Barbara Leśniak