Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w naszej szkole!

W ramach tego działania nasza biblioteka szkolna otrzymała wparcie w zakresie uzupełnienia i aktualizacji zasobów literatury rozwijających zainteresowanie kulturą czytelniczą wśród młodzieży.
Uczniowie, nauczyciele w ramach akcji biblioteki szkolnej dokonali wyborów tytułów książek, o które chcieliby ażeby wzbogaciły się nasze zbiory. Pierwsze zamówione tytuły dotarły do naszej biblioteki. Ich przyjęciu towarzyszyła ogromna radość i zainteresowanie ze strony czytelników naszej biblioteki. Mamy nadzieję, że dokonane zakupy uatrakcyjnią ofertę czytelnią, którą kierujemy do wszystkich korzystających z naszej biblioteki i wpłyną na rozwój ich zainteresowań książką. Wszystkich czytelników zapraszamy do biblioteki i udziału w akcji czytelniczej Zaopiekuj się książką z czytelni na świąt.

13.12.2016