Jak nie czytam, jak czytam!

10 czerwca o godzinie 10:00 w atrium Liceum Ogólnokształcącego w ramach akcji czytelniczej JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM! podjęliśmy próbę ustanowienia rekordu czytania w jednym momencie.
Do udziału w akcji biblioteka szkolna i samorząd szkolny liceum zaprosili miłośników dobrej lektury. Uczestnikami przedsięwzięcia okazali się uczniowie i nauczyciele, dyrekcja LO, ZST , gimnazjaliści, dzieci Szkoły Podstawowej nr2 w Strzyżowie wraz z opiekunami, którzy wspólnie oddali się lekturze przyniesionych ze sobą różnych tekstów literackich. Podczas spotkania chętni zaprezentowali wybrane przez siebie fragmenty tekstów i  tytuły lektur. Goście naszej akcji- dzieci szkoły podstawowej jak również starsi czytelnicy chętnie dzieli się przygotowanymi hasłami promującymi czytelnictwo.
Spotkanie w tak dużym gronie czytających było okazją do nagrodzenia aktywności czytelniczej naszego ucznia – Krystiana Lachora , który okazał się być najlepszym czytelnikiem naszej biblioteki w bieżącym roku szkolnym.
Szczegółowy wynik bicia rekordu ukaże się w terminie późniejszym.
Nauczyciele bibliotekarze biblioteki szkolnej LO i ZST w Strzyżowie.
15.06.2016