JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM!

10 czerwca o godzinie 10:00 w atrium Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się próba ustanowienia rekordu czytania w jednym momencie. Będzie to część akcji czytelniczej JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM!
Biblioteka i samorząd szkolny liceum zaprasza czytelników i miłośników dobrej lektury: nauczycieli, uczniów, studentów, dorosłych, seniorów do udziału w akcji czytelniczej JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM i ustanowieniu rekordu czytania w jednym momencie. Według badań 63% Polaków nie czyta książek.
Możemy udowodnić, że Strzyżów czyta!
W dniu 10 czerwca przynosimy własne książki lub wypożyczamy ze zbiorów biblioteki i będziemy czytać wspólnie przez 5 minut – każdy to, na co ma ochotę.
Przy okazji zapraszamy do szybkiego konkursu na własne hasło zachęcające do czytania. (Dla najlepszych pomysłów drobne nagrody).
D.Skura
09.06.2016