Wycieczka tematyczna do Warszawy

W dniu 23 marca uczniowie klas humanistycznych IE i IIE odbyli pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli tematyczną wycieczkę do stolicy, w trakcie której uczniowie klasy drugiej mieli okazję podsumować i ugruntować swoją wiedzę o sejmie, zaś pierwszoklasiści zobaczyć nasz parlament i  zapoznać się z jego historią.
W trakcie zwiedzania sejmu doszło do niespodziewanego spotkania uczniów z marszałkiem Markiem Kuchcińskim, który przekazał świąteczne życzenia społeczności szkolnej i pozdrowił Pana Starostę Roberta Godka.
W dalszej części naszego pobytu w Warszawie odbyliśmy spacer od Starówki po Pałac Prezydencki.
Po odpoczynku w Łazienkach zwiedziliśmy Belweder, a na zakończenie naszej wycieczki podziwialiśmy architekturę oraz – rzecz jasna – asortyment sklepów w galerii Złote Tarasy.
G.Adamczyk
04.04.2016