Sukces naszych licealistów

w XXIII Rzeszowskich Dniach Kultury Szkolnej

8 grudnia 2015 r. w Rzeszowskim Teatrze Maska odbył się koncert galowy, podsumowujący XXIII RDKS, organizowane przez III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi szkolni artyści, którzy stanęli do walki o laury w dwóch kategoriach: muzycznej i teatralnej. I tym razem ich zmagania zakończyły się powodzeniem.
Uczniowie klasy III C: Łukasz Baran wywalczył III miejsce w konkursie muzycznym, natomiast Martyna Materna otrzymała wyróżnienie za piosenkę pt. Nie zapomnij. Sukces koleżanki powtórzyła Sylwia Drogoń w kategorii Monodram. Współautorami muzycznych sukcesów są: Weronika Zając /skrzypce/, Michał Wolan/klawisze
Należy dodać, że w samym konkursie muzycznym wzięło udział 52 wykonawców, a występy naszych uczniów, zostały przyjęte z dużym aplauzem przez liczną publiczność.

Laureatom, uczestnikom i opiekunowi – Pani Violetcie gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.
13.12.2015