Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2015

Dnia 18 marca 2015 odbyła się XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor. Wzięło w niej udział ponad 5 tys. uczestników, wśród których wyłoniono 139 laureatów. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.
Udział w programie ułatwia uczestnikom porównanie swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej, pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów, jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty.
Najlepszy wynik w naszej szkole uzyskała Anna Ziobro z klasy 2B( ucz. D. Włodyki), 81,7% punktów możliwych do zdobycia. Dyblom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymują : Tomasz Leśniak kl.2B (ucz .D. Włodyki), Katarzyna Hedesz kl. 1C , Marcin Śliwiński kl.3D( ucz .Joanny Wnęk).
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!
J.Wnęk
13.05.2015